Fundacja Przystań w Ścinawie informuje, iż nie prowadzi i nie prowadziła żadnych zbiórek telefonicznych na działalność Fundacji oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej „Uśmiech”. Wszelkie środki pozyskujemy dzięki pisanym projektom i osobistym kontaktom przez p. Prezes Dorotę Giżewską a także w trakcie prowadzonych przez nas licytacji na naszym FB. Firma Handlowa Cosinus Anna Urbańska ani żadna inna firma nie pozyskuje środków na rzecz naszej działalności i wszelkie tego typu działania są prowadzone bez naszej zgody. Prosimy również o zgłaszanie bezpośrednio do nas sytuacji, w których są Państwo proszeni o wpłaty na rzecz Fundacji Przystań lub Warsztatu Terapii Zajęciowej „Uśmiech”. Ubolewamy nad faktem prowadzenia tego typu wyłudzeń i przepraszamy z naszej strony za nieuczciwość firm próbujących zarobić na hojności osób, którym jest bliska nasza działalność.