Dodano: 28.11.2018

 

 

Projekt „Każdy jest ważny – Seniorzy w działaniu” jest realizowany już ósmy miesiąc. Dzięki otrzymanym środkom finansowym z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej realizujemy projekt programu rządowego na rzecz aktywności społecznej osób starszych na lata 2014-2020. W dniu28.11.2018r. oglądaliśmy w kinie Helios w Lubinie film pt. „Planeta Singli2”.

 

„Planeta Singli2” to dalsza część kontynuacji romansu Ani i Tomka, którzy zagubili się w postrzeganiu swojej rzeczywistości w związku.  To pełna nieprzesłodzonego uroku i angażująca emocjonalnie rozrywka, która z nawet największego ponuraka wydobędzie choćby pojedynczy, niewymuszony uśmiech. Teraz można zrobić „Klik” i jesteśmy z kim chcemy. Tak w dużym skrócie działała randkowa aplikacja, która przed dwoma laty zeswatała narcystycznego telewizyjnego showmana Tomasza z Anią – filigranową nauczycielką muzyki. Na tytułowej planecie bowiem przeciwieństwa przyciągały się najmocniej.

W pierwszej części „Planety Singli” baśniowy rycerz, który własnym ciałem wypolerował dwa lata temu pół warszawskiej starówki, lśniącą zbroję rzucił w kąt, a białego konia odstawił do stajni. Bujająca w obłokach księżniczka Anna tymczasem z hukiem zaliczyła twarde lądowanie. W celebryckim związku Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) wyraźnie zaczęło zgrzytać. Ułożonej, szukającej stabilizacji i marzącej o rodzinnym cieple nauczycielce nie do końca udało się udomowić zdziecinniałego amanta. Pragnący poklasku lekkoduch z kolei ani myślał o ślubnym kobiercu. Kryzys jak się patrzy. Do tego stopnia, że oboje zmienili status na „wolny” i każde rozjechało się w swoją stronę. Ich drogi ponownie się skrzyżowały za sprawą Marcela (Piotr Głowacki). Nadpobudliwy producent wpada bowiem na pomysł wigilijnego show transmitowanego na żywo, którego ozdobą ma być właśnie uwielbiana przez widzów para. Ania i Tomek z różnych pobudek, choć pomimo wzajemnej niechęci, podejmują się wyzwania. Podczas przygotowań do telewizyjnego widowiska każde z nich zapragnie ułożyć sobie życie na nowo. Tomek spotyka jedną z dawnych przygodnych kochanek (Iza Miko), a Ania poznaje uroczego geniusza, samego twórcę tytułowej aplikacji – technologicznego wizjonera Aleksandra (Kamil Kula).

Wszystko kończy się dobrze, bohaterowie filmu dojrzeli do wzajemnej miłości i pragną się pobrać i stworzyć rodzinę. Na koniec filmu zapraszają do oglądanie części III w same walentynki 2019r.

 

Dodano: 28.11.2018